Contactgegevens

Tennispaviljoen De Kienehoef
Bezoekadres:
De Bremhorst 2A
5491 LR Sint-Oedenrode
0413 – 47 84 46
Bereikbaar tijdens de openingstijden (maandag t/m donderdag van 20.00 – 23.45 uur), toernooien en competitie.

Voor vragen over trainingen kan contact opgenomen worden met onze trainers Mark en Nulleke Pluk via Training@tpvdekienehoef.nl

Wil je als vrijwilliger jouw steentje bijdragen voor de vereniging, stuur een mail naar de ledenadministratie.

Voor aanmelding voor bardienst kun je een mail sturen naar Bardienst@tpvdekienehoef.nl

Contactgegevens van het bestuur (zie ook tab Over ons – Organisatie):
Waarnemend voorzitter: Alex Quinten
Voorzitter@tpvdekienehoef.nl

Secretaris: Dees Bonekamp
Info@tpvdekienehoef.nl

Penningmeester: Alex Quinten
Financien@tpvdekienehoef.nl

Ledenadministratie: Hans-Jürgen Int-Veen (06 - 28 78 69 73)
Ledenadm@tpvdekienehoef.nl

Toernooien: 
Kienehoef_toernooi@hotmail.com

Competitie: 
Competitie@tpvdekienehoef.nl
* Voorjaarscompetitie tennis: Huub Raaijmakers (06 - 83 83 98 64)
* Najaarscompetitie tennis: Marieke Kapteijns, bereikbaar via het mailadres van competitie 
* Wintercompetitie tennis: Jan vd Oever, bereikbaar via het mailadres van competitie
* Jeugdcompetitie tennis: Koen van Kessel                                                                      
* Padel competitie: Huub Raaijmakers

Parkbeheer: Jan van Gorp
Parkbeheer@tpvdekienehoef.nl

PR & Sponsoring: 
Sponsoring@tpvdekienehoef.nl

Jeugdzaken: Ralf Bollen 
Jeugdzaken@tpvdekienehoef.nl

Stichting Paviljoen: Ton Konneman
paviljoen@tpvdekienehoef.nl

Communicatie: Anneli Janssen
Voor plaatsing van informatie op de website, in de MooiRooi krant en voor input nieuwsbrief
communicatie@tpvdekienehoef.nl